Ana sayfa

Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd.

Şirket profili

Jiangsu Railteco Equipment Co, Ltd, 2012 yılında demiryolu taşımacılığı ekipmanları ürünlerine odaklanan profesyonel bir üreticidir. Railteco, yük vagonu, binek vagonu (vagon), yük vagonu ve binek vagonu aksesuarları, vagon içleri ve lokomotif aksesuarları gibi demiryolu ekipmanı ürünlerinin tasarım, üretim, bakım, satış ve servis işlerini yürütmektedir.

Jiangsu Eyaleti, Zhang Jiagang Şehri, Ekonomik ve Teknolojik Gelişim Bölgesi'nde yer alan Railteco merkezi, grup yönetimi ve ana ekipman ürün tasarımı, işleme, entegrasyon, kalite kontrol, proje yönetimi ve satış işlerinden sorumludur. Railteco'nun iki iştiraki bulunmaktadır: Anhui Railteco, çoğunlukla aks dövme ve demiryolu transit bakım ekipmanı imalatından sorumlu olan Anhui eyaleti olan Tongling şehrinde, Suzhou Railteco ise demiryolu otomasyon sisteminin tasarım, işleme, entegrasyon ve proje yönetiminden sorumludur.

Railteco'nun üst düzey yönetim ekibi "önce yurtiçi ve daha sonra yurtiçi ve şehir demiryolu pazarına doğru; ilk önce ve sonra tekerlek ve dingil ve sonradan tam araç pazarına" tekerleği ve aksı ve sonradan tam araç pazarına yönelik bir strateji geliştirdi. "Teknoloji çekirdek , pazar kılavuzdur, kalite güvencesidir, üretim yardımcıdır "," Hızlı Tepki, Hızlı Teslimat ve Kapsamlı Hizmet "çekirdek rekabet kavramında devam eder, ileri düzey yönetim yöntemlerini kullanarak mükemmel işletmelerin yönetimini referans olarak alır. yurtiçinde ve yurtdışında, özel şirketler mekanizmasının avantajlarını oynuyor, şirketin hızlı ve istikrarlı gelişmesi için fırsatları kazanıyor.

Railteco, 2015 yılında yüksek teknoloji ürünü bir işletme olarak onaylanmış ve ayrıca IRIS (uluslararası demiryolu endüstrisi standardı) kalite yönetim sistemi belgelendirmesini almıştır, sertifikasyonun kapsamı dingil ve demiryolu geçişi için tekerlek seti üretimidir; Railteco, A15 aks üretimi, B33-1 tekerlekli pres montaj atölyesi - yük araçları ve B33-5 tekerlek ve aks işleme - yük taşıtları; Railteco, BA002 aksları, BA004 tekerlek setleri, Y25 Lsd1-K bojisi ve Y25 Ls1-K bojisi kapsamında TSI sertifikası aldı; Railteco; boji, alt çerçeve, vagon gövdesi ve fren ekipmanı kapsamında EN15085 sertifikası aldı; Railteco, ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004, OHSAS18001: 2007 sertifikalarını, vb. Vermiştir. Railteco ayrıca tedarikçi kalifikasyonunu Alman DB müşterisi ve Alstom Fransa'dan almıştır. Ticari işletme sürecinde, Railteco, her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için endüstrinin en yüksek yönetim standartlarının uygulanmasına, işin sürekli iyileştirilmesi, ürünlerin ve hizmetlerin sürekli iyileştirilmesine uymaktadır.

Demiryolu taşımacılığı ekipmanları endüstrisi için daha iyi ürünler ve hizmetler sunmak üzere, Çin'in özel demiryolu ekipmanlarının mükemmel bir üreticisine Railteco inşa etme taahhüdünde bulunmaktayız.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Satıcı

Markalar : RAILTECO

No. Çalışanları : 300~400

Yıllık satış : 48,000,000-50,000,000

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Demiryolu Aksı satış için iyi kalite Demiryolu Aksı satış için iyi kalite Demiryolu Aksı satış için iyi kalite Demiryolu Aksı satış için