Mesaj gönder
Ana sayfa

Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Jiangsu Railteco Equipment Co, Ltd 2012 yılında, demiryolu taşımacılığı ekipman ürünleri profesyonel üreticisi odaklanmıştır kurulmuştur.Railteco, esas olarak, yük vagonu, binek otomobil (tur otobüsü), yük vagonu ve binek otomobil aksesuarları, otobüs iç mekanları ve lokomotif aksesuarları gibi demiryolu ekipmanları ürünlerinin tasarımı, üretimi, bakımı, satışı ve servisiyle uğraşmaktadır.

 

Çin Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Jiangsu Eyaleti, Zhang Jiagang Şehri, Ekonomik ve Teknolojik Kalkınma Bölgesi'nde yer alan Railteco'nun merkezi, grup yönetimi ve temel ekipman ürün tasarımı, işleme, entegrasyon, kalite kontrol, proje yönetimi ve satış işlerinden sorumludur.Railteco iki yan kuruluşa sahiptir: Anhui Railteco, esas olarak aks dövme ve demiryolu transit bakım ekipmanı imalatından sorumlu olan Anhui eyaletinin Tongling şehrinde bulunur; Suzhou Railteco, demiryolu otomasyon sisteminin tasarımı, işlenmesi, entegrasyonu ve proje yönetiminden sorumludur.

 

Railteco'nun üst yönetim ekibi "Yurtdışı ilk ve yurt içi ve sonra yavaş yavaş şehir demiryolu pazarına; önce tekerlek ve aks ve daha sonra parçalar ve yavaş yavaş komple araç pazarına" bir strateji geliştirdi. , pazar guider, kalite güvencesi, üretim yardımcı "," Hızlı Yanıt, Hızlı Teslimat ve Kapsamlı Hizmet "temel rekabet kavramı devam, tamamen gelişmiş yönetim yöntemlerini kullanarak, mükemmel işletmelerin yönetimi alarak yurtiçinde ve yurtdışında özel şirketler mekanizmasının avantajlarını oynamak, şirketin hızlı ve istikrarlı gelişimi için fırsatlar yaratmak.

 

Railteco 2015 yılında yüksek teknoloji ürünü bir kuruluş olarak onaylanmıştır ve ayrıca IRIS (uluslararası demiryolu endüstrisi standardı) kalite yönetim sistemi sertifikasına sahiptir, sertifikasyon kapsamı demiryolu taşımacılığı için aks ve tekerlek setleri üretimidir;Railteco, A15 aks üretimi, B33-1 tekerlekli pres-fit atölyesi - yük araçları ve B33-5 tekerlek ve aks işleme - yük araçları kapsamında AAR M-1003 sertifikasına sahiptir;Railteco, BA002 akslar, BA004 tekerlek setleri, Y25 Lsd1-K boji ve Y25 Ls1-K boji kapsamında TSI sertifikası aldı;Railteco boji, alt şasi, vagon gövdesi ve fren ekipmanı kapsamında EN15085 sertifikası almıştır;Railteco, ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004, OHSAS18001: 2007 sertifikaları vb. Ödüllendirdi. Railteco ayrıca Alman DB müşterisi ve Alstom Fransa'dan tedarikçi kalifikasyonunu da geçti.İş operasyonu sürecinde, Railteco her zaman endüstrinin en yüksek yönetim standartlarının uygulanmasına, işin sürekli iyileştirilmesine, ürün ve hizmetin sürekli iyileştirilmesine, müşteri memnuniyetinin maksimum peşinde koşmaya bağlı kalmaktadır.

 

Demiryolu ulaşım ekipmanları endüstrisi için daha iyi ürün ve hizmet sunmak için, Çin'in özel demiryolu ekipmanının mükemmel bir üreticisine Railteco kurmayı taahhüt ediyoruz.

Çin Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. şirket Profili 1

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Satıcı

Markalar : RAILTECO

No. Çalışanları : 300~400

Yıllık satış : 48,000,000-50,000,000

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. Sertifikalar Çin Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. Sertifikalar Çin Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. Sertifikalar Çin Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. Sertifikalar