Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri Railteco'nun Haddehane Fabrikası Projesi İnşaatı Projesi Temel Atma Töreni

Sertifika
Çin Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Railteco, profesyonel bir demiryolu aksı üreticisidir, iki yıldan fazla bir süredir işbirliği içindeyiz ve kalite sorunu kurulmadı. Railteco'nun on ya da yirmi yıl sonra daima iş ortağım olacağına inanıyorum.

—— VALE

Rekabetçi fiyat ve mükemmel hizmet Railteco'nun avantajı!

—— DB

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Railteco'nun Haddehane Fabrikası Projesi İnşaatı Projesi Temel Atma Töreni
hakkında en son şirket haberleri Railteco'nun Haddehane Fabrikası Projesi İnşaatı Projesi Temel Atma Töreni

26 Nisan'da, Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd.'nin araç üretim projesinin inşası için temel atma töreni, Zijing Yolu ve Xitang Yolu'nun kesiştiği noktadaki araç üretim projesinin inşaat üssünde yapıldı. Şirketin ana liderleri ve danışmanları, ofisin tüm personeli, araç deneme üretim şubesi çalışanları ve her bir dalın ilgili liderleri temel atma törenine katıldı. Törende şirketin baş mühendisi Bay Lei Enqiang başkanlık etti.


Törende, Başkan Wen Sheng, konuşmasında şirketin “denizaşırı ülkelerden yurtdışına, kademeli olarak kentsel demiryolu pazarına, tekerleklerden ve dingillerden tüm bileşenlere doğru hareket ettiğini ve kademeli olarak tüm vagonlara doğru hareket ettiğini” belirtti. pazar ”,“ komple araç imalatı, akıllı imalat ”yaratacağız. "Hedefe doğru, araç yapımına odaklanmak, bir araç imalat ve üretim üssü oluşturmak, araç imalatının seri hale getirilmesini gerçekleştirmek ve şirketin yeni bir araç üreticisi, servis sağlayıcı ve tasarımcı olma yolunu hızlandırmak. Bu kuruluş şirketin gelişimi için bir kilometre taşıdır. ., stratejik planlamanın geliştirilmesi için önemli projelerin uygulanması.

Pub Zaman : 2019-04-29 14:42:17 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Rhea

Tel: 86-15051716108

Faks: 86-512-82509835

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)