Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri Profesör ve HTW-Berlin Üniversitesi Öğrencileri Railteco'yu Ziyaret Etti

Sertifika
Çin Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Railteco, profesyonel bir demiryolu aksı üreticisidir, iki yıldan fazla bir süredir işbirliği içindeyiz ve kalite sorunu kurulmadı. Railteco'nun on ya da yirmi yıl sonra daima iş ortağım olacağına inanıyorum.

—— VALE

Rekabetçi fiyat ve mükemmel hizmet Railteco'nun avantajı!

—— DB

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Profesör ve HTW-Berlin Üniversitesi Öğrencileri Railteco'yu Ziyaret Etti
hakkında en son şirket haberleri Profesör ve HTW-Berlin Üniversitesi Öğrencileri Railteco'yu Ziyaret Etti

29 Mart'ta, Almanya'daki HTW Üniversitesinden 21 öğrenci, şirketi ziyaret etmek için iki profesör tarafından yönlendirildi. Gezilerinin amacı, Çinli işletmelerin çalışma modunu ve demiryolu demiryolu taşımacılığı ekipmanı endüstrisinin ilgili bilgilerini daha iyi anlamak ve sosyal istihdama girerken önceden ilgili pratik deneyimleri biriktirmektir.

HTW University, Almanya'daki bir kamu uygulama teknolojisi üniversitesidir. Dresden, Saksonya'nın Özgür Devleti'nde yer almaktadır. 1992 yılında kurulmuştur ve şu anda öğretim ve araştırma teknikleri, modelleme, ekonomi, çevre bilimi, vb. Alanlara odaklanan yaklaşık 5.000 öğrencisi vardır. Bu ziyaret eden öğrenciler titiz bir inceleme ve görüşme yoluyla seçildi. Bunlar temel olarak lisansüstü öğrencilerdir ve yakında işe alınacaklardır. Bunlar arasında, birçok öğrenci demiryolu endüstrisi ile ilgilenmektedir. İnşallah bu ziyaretle, kendimizi daha makul bir şekilde konumlandırmak ve daha uygun pozisyonlar bulmak için tecrübe kazanmak için kurumsal ürünleri ve demiryolu demiryolu taşımacılığı ekipmanları endüstrisinin gelecekteki eğilimlerini daha iyi anlayacağız.

Ziyaret sırasında, Railteco liderleri yabancı üniversite öğrencilerinin şirketi ziyaret etmeleri için ilk kez büyük önem atfetti. Bu nedenle, şirketin ilgili bölümleri de hazırlıklar yaptı, şirketin tanıtımını yaptı, işleme alanını ziyaret etti ve HTW'ye yardımcı olmak için uzmanlar ve sorularla etkileşime girdi. Üniversite öğrencileri Railteco'nun ürünleri hakkında daha ayrıntılı bir anlayışa sahipler.

Railteco Başkanı Bay Wen Sheng, almanya'daki HTW Üniversitesi öğretmenleri ve öğrencilerine akıcı bir İngilizce ile en içten dileklerini iletti. Ardından Ruitie'nin Almanya'daki HTW Üniversitesi öğretmenlerine ve öğrencilerine gelişimine kısa bir giriş yaptı ve HTW Üniversitesi profesörleri ve öğrenci temsilcileri, yaşam deneyimlerini, Çin'deki izlenimlerini ve gelecekteki istihdam planlarını paylaştılar. Daha sonra, Almanya'daki HTW Üniversitesi öğretmenleri ve öğrencileri aksları, tekerlekleri, tekerlek takımlarını ve esnek tekerlek üretim hatlarını ziyaret ettiler ve satış müdüründen canlı bir açıklama yapmalarını istedi.

Üniversite öğrencilerinin Railteco demiryolu transit ekipmanı bilgilerini daha profesyonel bir şekilde anlamalarına yardımcı olmak için şirket öğleden sonra bir uzman ve öğrenci soru-cevap toplantısı hazırladı. Toplantıya Railteco baş mühendisi Lei Enqiang, teknik danışman Zhang Taiming ve pazar danışmanı Zheng Yuan davet edildi. Toplantıda, Alman HTW öğrencileri, istihdam planlarına göre demiryolu ürünleri tasarımı, işletme yönetimi ve Railteco'nun gelecekteki yönü hakkında aktif olarak sorular sordular. Uzmanlar ayrıca onlara sabırla tek tek cevap verdiler. Tüm bağlantı rahat ve atmosfer çok uyumlu.

Pub Zaman : 2019-03-29 14:20:59 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Rhea

Tel: 86-15051716108

Faks: 86-512-82509835

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)