Mesaj gönder
Ana sayfa

Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
Çin Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Railteco, profesyonel bir demiryolu aksı üreticisidir, iki yıldan fazla bir süredir işbirliği içindeyiz ve kalite sorunu kurulmadı. Railteco'nun on ya da yirmi yıl sonra daima iş ortağım olacağına inanıyorum.

—— VALE

Rekabetçi fiyat ve mükemmel hizmet Railteco'nun avantajı!

—— DB

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Aks Üretim Hattı

  Railteco, dövme, ısıl işlem ve işleme için komple bir üretim ekipmanı setine sahiptir ve AAR, EN, UIC ve diğer ortak standartların yıllık çıktısı ile karşılamak için kullanılabilecek hammaddelerden bitmiş akslara kadar komple modern bir üretim hattı kurmuştur. 30.000 adet. Railteco'nun aksların üretim kontrolü, hammadde aks çeliğinin yeniden incelenmesinden başlayarak, ürünün özelliklerinin kullanıcı standardının ve şirketin iç kontrolünün gereksinimlerini karşılamasını sağlar (Res. 1). Yeniden inceleme işlemiyle kalifiye olduktan sonra, her boşluğun ağırlığı yazılım tarafından doğru bir şekilde hesaplanır ve otomatik şerit testere kesim doğruluğunu sağlamak için kullanılır (Resim 2).

  Dövme işleminden sonra, 4MN hidrolik doğrultma makinesinde hizalama tamamlanır (Resim 3). Düzleştirmeden sonra aks, tam otomatik süspansiyon sürekli ısıl işlem üretim hattına girer (Resim 4) ve ısıl işlem elektrikli ısıtma ile gerçekleştirilir. Tüm ısıl işlem süreci sistem kontrolü ile tamamlanır. Bu yöntem aks ısıl işlemi için homojen bir sıcaklık ortamı yaratır ve bu ısıl işlem işleminin etkin bir şekilde yapılmasını sağlar.

  Test edilen aks işleme işlemine girdikten sonra, iki uç ve merkez deliği çift taraflı bir testere makinası (Resim 5) ve çift taraflı bir freze makinesi (Resim 6) ile işlenir. İşlemeden sonra, dingilin iç yapısının gereksinimleri karşılaması için eksenel ultrasonik test yapılır. Aksın ve merkez deliğinin toplam uzunluğu, çıkıntı gereksinimlerini karşılamak için rafine edilir. Tornalama başladıktan sonra, radyal ultrasonik hata saptama, aks yüzeyinin işlenmesinden sonra aksın arızalı olup olmadığını kontrol etmek için gerçekleştirilir. İncelemeyi geçtikten sonra aks ucu deliği işlenir.

  Ürün izlenebilirliğini kolaylaştırmak için aks, ilgili standartlara ve müşteri gereksinimlerine göre markalama işlemine girecektir. Aks muylusu, geçiş yayı ve tekerlekli koltuk CNC taşlama tezgahı tarafından işlenecektir. İşlem tamamlandıktan sonra, yüzey hatası tespiti, yüzeyin çatlak içermediğinden emin olmak için tam otomatik bir manyetik parçacık kusur detektörü ile yapılır. Ek olarak, Railteco ayrıca molibden kaplama (Pic.7), Hawking yüzey modifikasyonu (Pic.8) ve diğer prosesler gibi özel işlem gereksinimleri olan aks ürünleri işleme ekipmanı ve işlem tecrübesine sahiptir.

 • OEM / ODM

  Tekerlek İşleme Hattı

  Railteco uzun yıllardır MA STEEL ile çalışmakta ve hammaddeden bitmiş ürüne kadar jantların gerçekleştirilme sürecini birlikte tamamlamaktadır. MA ÇELİK, Çin'in TB ve AAR, ISO, EN, UIC, BS, JIS, IRS, ГОСТ ve KS gibi diğer uluslararası standartlara göre lokomotiflerde, vagonlarda ve vagonlarda kullanılan profesyonel bir demiryolu tekerlekleri ve lastikleri üreticisidir.

  Tekerleklerin üretim kontrolü hammaddeden başlar. Tekerleklerde kullanılan çelik külçeler, dönüştürücü ile sürekli döküm yuvarlak külçelerine dönüştürülür. Her kesme malzemesinin ağırlığı, yazılım işlem tasarımı ile doğru bir şekilde hesaplanır ve otomatik şerit testere makinesi, kesim doğruluğunu sağlamak için kullanılır. Yuvarlak kütük sürekli bir döngü ısıtma fırını ile ısıtılır ve fosfor atılmasından sonra sıkma işlemine girer. Tekerleklerin ön biçimlendirilmesi, biçimlendirilmesi, yuvarlanması ve delinmesi bir şekillendirme presi + tekerlek değirmeni + bükme pres makinesi vasıtasıyla gerçekleştirilir.

  Sıcak deformasyondan sonra, tekerlek boşluğunun sıcaklığı izotermal bir işlemle yavaşça oda sıcaklığına soğutulur. Sonra, jantın sertliğini ve sertliğini artırmak için jant söndürülür ve temperlenir.

  MA ÇELİK, tekerleklerin fiziksel ve kimyasal muayenesini üstlenir. Nitelikli ürünlerin işleme sürecine girmesini sağlamak için ısıl işlem görmüş tekerleklerde fiziksel ve kimyasal testler yapmak için profesyonel denetçilerle donatılmıştır.

  Nitelikli tekerleklerin test edilmesine gelince, Railteco olgun işleme ve test üretim hattında sürekli işleme ve incelemeden sorumludur (Res. 1). Boş tekerleklerin kaba işleme işlemi, dövülmüş yüzeyi siyah deriden çıkarmak için CNC dikey torna tezgahı (Resim 2) tarafından gerçekleştirilir. Kaba işleme işleminden sonra, tekerlekler tam daldırma ultrasonik hata dedektörü (Resim 3) tarafından test edilmeli ve ardından çizim için gerekli olan boyutlandırma durumuna bitirme işlemine girmelidir. Standart taleplere göre, tekerleklerin yüzey sertliği, tam otomatik bir dijital ekranlı kapı sertliği test cihazı tarafından test edilir ve tekerlekler, bir merkezkaç kuvveti dikey, tek taraflı konumlandırma statik denge makinesi tarafından statik olarak algılanır (Resim 4). Müşteri gereksinimlerine göre, otomatik markalama makinesi, ürünlerin izlenebilirliğini sağlamak için nitelikli tekerlekleri markalamak için kullanılır. Son olarak, bitmiş tekerleklerin yüzeyi, yüzeyde çatlak olmadığından emin olmak için otomatik floresan manyetik parçacık kusur dedektörü (Pic.5) ile test edilir. Olgun profesyonel MES sistemi ile, tekerleklerin tam boyutlu kontrol veri iletimi tamamlanır ve ardından tekerlekler teslimat için paketlenir. Ek olarak, Railteco, yağ deliği işleme (Resim 6), web plaka delik işleme (Resim 7) ve delik taşlama (Resim 8) gibi özel tekerlek işleme gereksinimleri için ekipman ve yeteneklere sahiptir.

 • Ar-Ge

  Railteco Teknik Ekip

  Railteco şu anda teknoloji Ar-Ge ekibinde 100'ün üzerinde kadroya sahiptir; bunların içinde üst düzey mühendisleri olan 20 kişi, doktora derecesi olan 10 kişi, yüksek lisans derecesi olan 25 kişi, diğerleri lisans eğitimidir; Teknik ekibimiz, demiryolu lokomotif tasarım ve simülasyon hesaplama, metal malzeme mühendisliği, malzeme kalıplama ve kontrol, tahribatsız muayene, otomasyon kontrolü, demiryolu binek aracı iç tasarımı, şehir içi raylı taşıt yeniden imalat ve hizmetleri alanlarında makul bir kadroya sahiptir. Bu arada, bu alanlardaki ekip üyelerimiz, şirketin çeşitli demiryolu ürünlerinin tasarım araştırma ve geliştirme görevlerini tamamlamak için zengin deneyime sahiptir.

  Railteco, Güneybatı Jiaotong Üniversitesi ve Tsinghua Üniversitesi ile yakın bir işbirliği ilişkisi sürdürmektedir. Southwest Jiaotong Üniversitesi ile bir mühendislik ve teknoloji araştırma merkezi kuruldu; Tsinghua Üniversitesi ile işbirliği yaparak bir demiryolu aracı boji araştırma ofisi kuruldu. Railteco, üniversite Ar-Ge kaynaklarının makul kullanımıyla üretim ve araştırma işbirliği için iyi bir ortam oluşturur ve bu kurumların kurulması, Railteco'nun genel Ar-Ge gücünü büyük ölçüde artırır.

  Railteco, dört buluş patenti dahil olmak üzere demiryolu ürünleri alanında yaklaşık 20 patent sahibidir. Geliştirilen 10'dan fazla yeni ürünle her yıl 20'den fazla yeni patent artmaktadır. Railteco, şirketin hızlı gelişimine büyük katkı sağlayan güçlü teknik araştırma ve geliştirme gücümüzle müşterilerimizden giderek daha fazla onay aldı.

İletişim bilgileri
Jiangsu Railteco Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Rhea

Tel: 86-15051716108

Faks: 86-512-82509835

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)